GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz,elektronik posta adresiniz,iş ve/veya ev adresiniz,telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını,kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.) yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.

Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar, gönderilen fotoğraflı ve videolu tarifler Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.) aittir. Arbel Bakliyat, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) ticari marka ve her türlü fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.) aittir. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.) web ağının dışına götürebilir. bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.) ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Sitemize üye olan ve tarif paylaşan kullanıcıların yüklemiş oldukları fotoğraf,video ve içeriklerin tüm sorumluluğu kendilerine ait olup bu konuda firmamız sorumlu değildir.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötüniyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla sınırsız kullanım hakkına dayalı olarak kullanılabilecektir. Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.), ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Arbel Bakliyat (Arbel Bakliyat Hububat San. Tic. A.Ş.) sorumlu tutulamaz.